ÐÑÏÃÑÁÌÌÁ

(Ισχύει για τη σχολική χρονιά 2017-2018.)
Δευτερα Τριτη Τεταρτη Πεμπτη Παρασκευη Σαββατο
Μικροί & Ανεξάρτητοι (Ελληνικά & Αγγλικά)
9:30 – 13:30 (2 – 5 ετών)
Μικροί & Ανεξάρτητοι (Ελληνικά & Αγγλικά)
9:30 - 13:30 (2 – 5 ετών)
Μικροί & Ανεξάρτητοι (Ελληνικά & Αγγλικά)
9:30 – 13:30 (2 – 5 ετών)
Μικροί & Ανεξάρτητοι (Ελληνικά & Αγγλικά)
9:30 - 13:30 (2 – 5 ετών)
Μικροί & Ανεξάρτητοι (Ελληνικά & Αγγλικά)
9:30 - 13:30 (2 – 5 ετών)
Μικροί Πικάσο Ι
10:30 (16 - 22 μηνών)
After School
16:00 - 18:00 (2,5 - 5 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές Ι
10:30 (16 – 22 μηνών)
Music & Art I
11:00 (16 - 22 μηνών)
Μικροί Συνθέτες ΙΙ
10:30 (22 μ. - 3 ετών)
Tiny Playce
11:00 (10 - 16 μηνών)
Μικροί Πρωταθλητές ΙΙ
10:30 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές ΙΙ
11:30 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Σκούφοι ΙΙ
11:00 (22 μ. - 3 ετών)
Μικροί Συνθέτες Ι
11:30 (16 - 22 μηνών)
Μικροί Πικάσο ΙΙ
11:30 (22 μ. - 3 ετών)
Art in English III
10:30 (3 – 6 ετών)
After School
16:00 - 18:00 (2,5 - 5 ετών)
After School
16:00 - 18:00 (2,5 - 5 ετών)
After School
16:00 - 18:00 (2,5 - 5 ετών)
After School
16:00 - 18:00 (2,5 - 5 ετών)
Ρομποτική V
11:30 (6 - 8 ετών)
Μικροί Κηπουροί
11:30 (4 – 7 ετών)
Kids modern dance
17:00 (6 - 7 ετών)
Cooking & Art III
11:30 (3 – 6 ετών)
Μικροί Συνθέτες Ι
18:00 (16 - 22 μηνών)
Cooking & Art ΙΙ
11:30 (22 μ. – 3 ετών)
Englsh Playgroup ΙΙ
18:00 (2 – 3 ετών)
Ξιφασκία IV
16:10 (4 - 6 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές - Mini Basket
17:00 (4 - 7 ετών)
Judo
17:00 (4 - 7 ετών)
Music & Art II
18:00 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές Ι
11:30 (16 – 22 μηνών)
Παραμύθι & Κουτάλα
18:00 (3 - 6 ετών)
Judo
17:00 (4 - 7 ετών)
Tiny Πρωταθλητές
18:00 (10 - 16 μηνών)
Tiny Συνθέτες
17:30 (10 – 16 μηνών)
Μικροί Πρωταθλητές Ι
18:00 (16 – 22 μηνών )
Ρομποτική IV
12:30 (4 - 6 ετών)
Xορός ΙV
18:00 (4,5 – 6 ετών)
Cooking & Art III
18:00 (3 – 6 ετών)
Μικροί Πικάσο ΙΙ
18:00 (22 μ. - 3 ετών)
Μικροί Σκούφοι ΙΙ
18:00 (22 μ.– 3 ετών)
Music & Art III
18:00 (3 – 6 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές ΙΙΙ
12:30 (3 – 6 ετών)
Μικροί Αρχιτέκτονες IV (Arkki)
18:15 (4 - 6 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές ΙΙ
18:00 (22 μ. - 3 ετών)
English Playgroup ΙΙI
18:00 (3 – 5 ετών)
Μικροί Πικάσο ΙΙΙ
18:00 (3 – 6 ετών)
Μικροί Πρωταγωνιστές IV
18:00 (4 - 6 ετών)
Μικροί Συνθέτες ΙΙ
19:00 (22 μηνών – 3 ετών)
Ισπανικά IV
18:00 (4,5 - 6 ετών)
Μικροί Συνθέτες IV - Ορχήστρα
18:00 (5 - 7 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές Mini Basket
18:00 (4 – 7 ετών)
Εργαστήριο Ζαχαροπλαστικής (1 φορά / μήνα)
18:30 (6 - 8 ετών)
Xορός ΙΙΙ
19:00 (3 – 4,5 ετών)
Μικροί Πικάσο Ι
18:30 (16 - 22 μηνών)
Εργαστήριο Πειραμάτων
18:00 (5 - 8 ετών)
English Playgroup V
18:00 (6 – 8 ετών)
Μικροί Συνθέτες Ι
19:00 (16 – 22 μηνών)
English & Theatre IV
19:00 (4,5 - 6 ετών)
Cooking & Art ΙΙ
19:00 (22 μηνών – 3 ετών)
Art Room
19:00 (5 - 8 ετών)
Music & Art I
18:30 (16 – 22 μηνών)
Μικροί Πικάσο ΙΙ
19:00 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Αρχιτέκτονες V (Arkki)
19:10 (6 - 8 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές - Mini Tennis
19:00 (4 – 7 ετών)
Μικροί Σκούφοι ΙΙΙ - Healthy Baking with mum
19:00 (3– 6 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές II
19:00 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Πρωταθλητές ΙΙΙ
19:00 (3 – 6 ετών)
English Playgroup V
20:00 (6 8 ετών)
Τα συναισθήματά μου
19:00 (4 - 7 ετών)
Μικροί Συνθέτες ΙΙΙ
19:00 (3 - 6 ετών)
Music & Art ΙI
19:00 (22 μ. – 3 ετών)
Μικροί Πρωταγωνιστές V
19:00 (6 - 8 ετών)
Ισπανικά V
19:00 (6 - 8 ετών)
English Playgroup II
19:00 (2 – 3 ετών)
English Playgroup ΙIΙ
19:00 (3 – 5 ετών)
Εργαστήρι Κεραμικής
19:00 (1 φορά το μήνα) (4 - 7 ετών)
Χορός II
19:00 (22 μ. – 3 ετών)
Χρυσοί Σκούφοι
19:00 (5 - 8 ετών)
Κουκλοθέατρο
19:30 (3,5 - 6 ετών)
			

			
GLYFADA